روند مخرب رکود شدید اقتصادی در دیکتاتوری غارتگر آخوندی که در طبیعت خود رشد بیکاری در جامعه جوان ایران را به همراه آورده است، اکنون به بحرانی غیر قابل کنترل تبدیل شده است.

تاثیرتحریم‌های اقتصادی علیه سپاه پاسداران و چشم‌انداز تیره‌وتار خروج رژیم آخوندی از مجموعه بحران‌های داخلی و بین‌المللی اکنون خود را در افزایش شدید بهای ارزهای خارجی به‌ویژه دلار به نمایش گذاشته است.

بروز زمین‌لرزه در مناطق غربی کشور و پیشتر در بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و کرمان که تلفات بسیار بالای انسانی در برداشته، اکنون این سوال منطقی را پدیدار نموده که به‌واقع ضریب مقاومت ساختمان‌ها و به‌ویژه برج‌های ساخته شده از سوی باندهای مافیایی رژیم در بزرگ شهرها تا چه میزان قابل اعتماد و مطابق با استانداردهای نوین شهرسازی می‌باشند.

به یقین یکی از موسسات قلابی ساختمان‌سازی در حاکمیت غارتگر آخوندی همان «مسکن مهر» می‌باشد. سخن از طرح چپاول گرایانه ای است که بر اساس آن قرار بود تا با کم‌ترین هزینه ممکن برای «اقشار کم‌درآمد» در دوران سوگلی ولی‌فقیه، پاسدار احمدی‌نژاد مسکن ساخته شود.

در هراس از خشم و نفرت عمومی از بی‌عملی، سوء مدیریت و بی‌تفاوتی رژیم آخوندی نسبت به جان و مال و اموال مردم زلزله‌زده، دولت آخوند روحانی به مانند سنوات قبلی ضمن شانه خالی کردن از کمک و یاری رساندن به بازماندگان، همچنان دست به پنهانکاری از ابعاد تلفات انسانی در این فاجعه میزند.

صفحه1 از190