فری بیکن نوشت: دولت ترامپ حمله به نیروهای تحت حمایت رژیم ایران در سوریه را مجاز و حمله به نیروهای مورد حمایت این رژیم را تائید کردند.

یک مقام ارشد دولت آمریکا به فری بیکن گفت، به نیروهای آمریکایی دستور داده شده که تمامی اقدامات لازم از جمله اقدام نظامی برای حمایت از منافع آمریکا در سوریه استفاده کنند.

این منبع افزود: این دستورات بعد از ارزیابی مقامات ارشد دولت ترامپ ابلاغ شده است. آنها بعد از این ارزیابی به این نتیجه رسیده اند که رژیم ایران از ضعف آمریکا در نشان دادن واکنش سوءاستفاده می‌کند.

فری بیکن افزود: تاکنون نیروهای وابسته به رژیم نظیر حزب‌الله با نقض قونین توافق مسکو و واشینگتن علیه نیروهای مورد حمایت آمریکا که با داعش می‌جنگند وارد عمل شده است. مقام ارشد دولت آمریکا با اشاره به تحریکات رژیم ایران گفت: دولت ترامپ دستور داده که نیروهای امریکایی در صورت لزوم به تهاجمات رژیم ایران با قدرت پاسخ بگویند. دولت ترامپ معتقد است سپاه پاسداران بخشی از هر اقدام شیطانی است که در منطقه صورت صورت میگیرد . کاخ سفید اکنون روی خفه کردن سپاه پاسداران متمرکز است.

فری بیکن نوشت: یکی از مقامات رسمی دولت ترامپ که به سیاستها و رفتار رژیم ایران اگاه است، گفت: کاخ سفید درحال حاضر بصورت عمیق در حال بررسی انواع گزینه‌ها برای مقابله با اقدامات تروریستی رژیم ایران در سطح جهانی است. این بررسی بسیار فراتر از توافق اتمی است. از نظر آمریکا توافق اتمی به نسبت عملیات تروریستی مستمر این رژیم و تلاش برای دستیابی به سلاحهای مرگبار در اولویت دوم قرار دارد.

این مقام دولت ترامپ افزود: شما عملیات و اقدامات خصمانه و شیطانی سپاه پاسداران را در هر کجا میتوانید ببنید. آنها در یمن، عراق، سوریه، لبنان و کشورهای دیگر حضور دارند.