گزارشها از هزاران شعبه اخذ رأی - تحریم گسترده شعبده انتخاباتی رژیم آخوندی

حذف شرط ثبت اثر انگشت و شناسنامه عکس دار برای رقمسازی و تقلبات نجومی
اعزام ۱۵۰۰ اتوبوس به تهران از استانهای مختلف از جمله استانهای لرستان و کهکیلویه و بویر احمد

گزارشهای رسیده از هزاران شعبه اخذ رأی در سراسر کشور حاکی از تحر یم گسترده و بی سابقه خیمه شب بازی انتخابات رژیم و بی اعتنایی کامل مردم ایران به نمایش انتخاباتی است که روز دوم اسفند به روی صحنه رفت.
در تهران، کرج، شهریار، رباط کریم، اسلامشهر، قدس، اصفهان، نجف آباد، گلپایگان، زرین شهر، یزدانشهر، شیراز، لامرد، دشت ارژن، فیروزآباد، زاهدان، سنقر، نیشابور، مشهد، شهرکرد، کازرون، دالاهو، همدان، کرمانشاه، قزوین، الوند، نائین، یزد، ملایر، ساری، نوشهر، بابلسر، تبریز، میانه، دیلمان، رشت، یاسوج، دهدشت، شوش، بهبهان، بوکان، آزادشهر، خرم آباد، کوهدشت، سمنان، جزیره قشم و بندرکنگان حوزه ها سوت و کور بودند

رژیم آخوندی برای شلوغ نشان دادن شعبات رأی گیری، پرسنل سپاه، ارتش و نیروی انتظامی را با اتوبوس به برخی شعبات آخذ رأی می برد.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت اطلاعیه های متعددی در خصوص تحریم گسترده نمایش انتخاباتی رژیم صادر و اعلام کرد: «رژیم برای پرکردن صندوقها با آراء جعلی و تکراری، شرط ثبت اثر انگشت برای رآی دهندگان را حذف کرد. ساعتی بعد اطلاعیه شماره ۲۵ ستاد انتخاباتی رژیم آخوندی اعلام کرد دارندگان شناسنامه بدون عکس نیز می توانند در انتخابات شرکت کنند».
آخوند آل هاشم، نماینده خامنه ای، درتبریز علت خلوت بودن شعبه های اخذ رآی و عدم شرکت مردم در انتخابات را تبلیغات «دشمنان وشبکه های معاند به بهانه ویروس کرونا» توصیف کرد و گفت «تبلیغات راه انداختند تا مردم درانتخابات شرکت نکنند».
مجید انصاری، یکی از کاندیداهای نمایش انتخابات، ظهر امروز تلویحاَ اذعان کرد که صبح امروز حوزه ها خلوت بوده است و ابراز امیدواری کرد که «انشاالله که مشارکت مردم طی ساعات آینده بهتربشود».

بازار انتخابات بحدی کساد است که در سنندج، بدلیل خودداری مردم از مراجعه به حوزه های رأی گیری، رژیم صندوقهای رأی را به درب منازل مردم می برد، اما آنها از باز کردن درب خودداری می کردند. رژیم همچنین شماری از مردم را از مناطق مختلف، بخصوص استانهای لرستان و کهکیلویه و بویر احمد، با ۱۵۰۰ اتوبوس به تهران اعزام کرده است که با حضور در حوزه ها، آنها را شلوغ تر نشان بدهد.
رژیم آخوندی همچنین زندانیان را تهدید کرده است که اگر رأی ندهند، از مرحضی و آزادی مشروط محروم خواهند شد.

سردمداران رژیم، از جمله خامنه ای، آخوند جلاد ابراهیم رئیسی، آخوند شیاد حسن روحانی، جواد ظریف، آخوند شیاد محمد خاتمی، پاسدار علی لاریجانی ودیگر سرکردگان رژیم وآخوندهای حکومتی، ضمن شرکت درنمایش غصب حاکمیت مردم ایران،در وحشت از تحریم از نیروهای رژیم خوستار گرم کردن بساط ورشکسته و نخ نمای شعبده انتخاباتی شدند.
خامنه ای در پای صندوق رأی، با دجالبازیهای رسوای آخوندی شرکت درنمایش انتخاباتی را تکلیف شرعی نامید و درحالیکه با وقاحت غصب حق حاکمیت ملت ایران را جشن ملی توصیف می کرد از عواملش خواست هرچه زودتر به صندوقها بروند.

احمد خاتمی:عزیزانی هم که هنوز رای نریختند به سفارش مقام معظم رهبری عمل کنند هر چه زودتر بروند رای خود را بریزند ... وظیفه شرعی است، دلیلش روشن است،‌ حفظ نظام از اوجب واجباب است و این حضورها مقدمه حفظ نظام است، مقدمه واجب هم که واجب است....اگر کسی می خواهد ببیند این انتخابات چه نقشی داره نگاه کنند به شیطنت فوق‌العاده دشمنان قسم خورده این ملت مبنی بر عدم حضور ... از همه کاندیداها و هوادارانشان این درخواست را داریم که پایان رقابت‌ها را که پایان امروز است... یک پیشنهاد خیرخواهانه دارم، ... عملا به کاندیداهایی که دعواهای انتخاباتی را مطرح می کنند، رقابت‌های انتخاباتی را مطرح می‌کنند، عملا به اینها بفهمانند که مردم دیگه از این حرفها استقبال نمی کنند.