سالگرد فروغ جاویدان- اعتلای دادخواهی و فوران زوزه های یک جلاد ۶۷ آخوند دژخیم مصطفی پورمحمدی عضو هیئت مرگ در قتل عام زندانیان سیاسی ۳ مرداد ۹۸

هیچ تخریبی در چهره نظام در این ۴۰ سال اتفاق نیفتاده
مگر آنکه مجاهدین پای اصلی آن هستند

متأسفانه بخاطر فضای روانی یا جهالت یک عده و حماقت یک عده
حالا ما بدهکار هستیم؟ پاسخ باید بدهیم؟

ما هنوز با مجاهدین تصفیه‌حساب نکرده‌ایم و بعد از تصفیه‌حساب
این حرف‌ها را پاسخ می‌دهیم
ما به‌خاطر مجاهدین کلی تلفات دادیم، شکست خوردیم

امروز مجاهدین دشمن ترین دشمنان‌ این نظامند
به حساب تک‌تک آنها باید برسیم
همه‌شان جنایتکارند و باید در دادگاه محاکمه شوند
و باید به اشد مجازات محکوم شوند

کسی که توی نقشه عملیاتیه طرح فرار روریخته
فردا هم قرار است جماران را بگیرد،امام را بگیرد و بکشد
صداوسیما و مراکز حکومتی را بگیرد
ما اینها را سادگی بخرج بدهیم بگوییم که خط مقدم نبودی
تو پشتیبانی بودی!

مجاهدین باید بیایند و پاسخ خیانت‌ها و جنایت‌هایشان را بدهند

 

آخوند جنایتکار و دژخیم مصطفی پورمحمدی ـ ۳ مرداد ۹۸

سوال: حاج آقا یک مسئله ای که در واقع به جمهوری اسلامی خیلی تهمت شدید و بزرگی زده، میشه و همچنان هم ادامه داره و معمولا هم رسانه های خارجی دنبال می کنند موضوع نفاقه. برخورد جمهوری اسلامی با نفاق هست. که اوجش در سال ۶۷ بعد از مرصاد هست. خب شما هم اطلاعات خارجی بودید هم در این ماجرا حضور داشتید خودتون توضیح بدید که به چه نحوی بوده. این شبهه را در واقع کمتر بنظرم پاسخ داده شده که اصل ماجرا چه بوده؟ چه اتفاقی افتاده اگر صلاح می دونید درموردش صحبت کنید.
مصطفی پورمحمدی: «ببینید طرف مقابل شما دروغ می‌گوید، تهمت می‌زند و به هر خباثتی هم دست میزند و از هیچ‌چیز پروا ندارد. و با دشمنان شما هم در همه جزئیات هم حتی هماهنگ می کنه. و از هیچ اقدامی هم علیه شما ابا نمی کنه. شما در این میدان هستید. انتظاردارید ما در این میدان نقشه‌های عملیاتی را به راحتی بیان کنیم و موضوعاتی که او می‌تواند دستاویز خود قرار دهد، هر روز علیه ما چماق درست کند و صد حرف منطقی و درست و مقبول ما رو در فضای رسانه‌ای گوشه رینگ ببرد و در تاریک‌خانه ببرد و اجازه بروز و ظهور ندهد. 
قطعا چنین کار شایسته ای نیست. تمام بوق‌های تبلیغاتی روی این قصه متمرکزه و آن دشمن خائنِ جنایتکار هم بعنوان ابواب جمعی و لشکر دشمن داره عملیات می کنه آنوقت انتظار این است که حالا من در وسط میدان جنگ بیام از بحث‌های حقوقی و مراقبت‌های حقوق شهروندی و انسانی و اینجاش اینجور شد اونجاش اینجور شد حرف بزنیم؟. 
پورمحمدی: شما منافقین دارند می رن با صدام هم‌پیمان میشن، توافق‌نامه امضا می کنند، عملیات جاسوسی علیه تان می کنند عملیات روانی می کنند، عملیات تخریب پشت جبهه ستون پنجم علیه تان انجام می دهند، عملیات نظامی هم علیه تان می کنند. دیگه دشمنی از این بدتر هم می‌شود؟ تمام دنیا چهره تان (نظام) را تخریب میکنند، هیچ تخریبی تا امروز در این ۴۰ سال گذشته اتفاق نیفتاده مگر آنکه منافقین پای اصلی آن هستند ما با منافقین هنوز حسابمون رو تصفیه نکرده‌ایم ما این حرفها رو بعد از تصفیه حساب خواهیم زد.
شوخی هم نداریم باید بیایند و پاسخ جنایتهاشون، خیانت‌ها شون را بدهند.
تمام تخلیه تلفنی عملیاتی بسیاری از عملیاتهایی که ناکام شد، بخاطر منافقینه. منافقین دونستن عملیات ما رو لو دادن و عملیات ما شکست خورد. ما کلی شهید دادیم تلفات دادیم شکست خوردیم حالا من باید بیایم و جواب حقوقی بدهم که فلان خمپاره را اونجا اشتباه انداختم یا درست عمل کردم؟ منافقین همه‌شان جنایتکارند و باید در دادگاه محاکمه شوند. و همشون هم طبق تمام قوانین دنیا آدم کشتند و جنگ کردند و باید به اشد مجازات محکوم شوند.
سوال: اونهایی هم که در زندان بودند هم؟ جز آنهایی که توبه کردند
پورمحمدی: ببینید اصلا شما وقتی می روید تو زندان به یک آدم جانی جنایتکار تروریست بهش ارفاق مرحله ای می کنید اما معلق، و او پس از مدتی رفتاری می کنه که داره در عمق توطئه عملیات می کنه و همدستی می‌کند. شما باید عوامی و سادگی به خرج بدید و اجازه بدید هر عملیاتی می خواد بکنه؟. 
سوال: یعنی اینهایی که اعدام شدن همه همدست بودن؟ و اصرار داشتن به عملیات
پورمحمدی: ببینید اینها عرف حقوقی حداقلی بوده که رعایت می شده اصلا کسی در این تردید نداره. حتی به دروغ اومدن ابراز کردن که آقا ما نیستیم. قرار شد که حرفشون گوش بشه. ولی کسی که توی نقشه عملیاتیه طرح فرار روریخته فردا هم قرار جماران رو بگیره، امام را بگیرد و بکشد، اطرافیان امام را بکشد، صداوسیما بگیره و مراکز حکومتی را بگیرد و بهش نقشه عملیاتی داده شده که کجا برو و چه‌کار بکن ما اینها رو سادگی بخرج بدیم بگیم که نه تو که تو خط مقدم نبودی تو پشتیبانی بودی. تو شنود می کردی تو تعمیر ماشین می کردی اینجور باید صحبت کنیم؟ هر کسی که در خط دشمنه دشمنه دشمن رو باید چکارش کرد؟ باید با او جنگید. ما هنوز تصفیه‌حساب نکرده‌ایم. وقت این‌ حرف‌ها نیست، وقت تصفیه‌حساب است. امروز هم منافقین خائن‌ترینِ دشمنان‌ این ملت‌اند و امروز باید بیان جواب بدهند، باید پای میز محاکمه بیایند و به حساب تک‌تک آنها باید برسیم.
ما متاسفانه بخاطر فضای روانی یا جهالت یکه عده ای و حماقت عده‌ای متاسفانه حالا ما بدهکاریم؟ پاسخ باید بدیم؟ ما باید پاسخ بدهیم؟ جنایتکارها باید بیایند جواب پس بدن. این حرفها چیه الان تو کشور می زنیم. بعضا گفته می شه آقا تاریخ. تاریخ اینه دیگه این متن تاریخه. ببینید موضوع بحث باید کاملا شفاف و روشن باشه.
سوال: حاج آقا فایل که آقای منتظری داشتند از همین جنس بود دیگه؟
پورمحمدی: نه آن که هست آن فایل پخش شد دیگه و افرادی که معتقد به شفاف‌سازی هستند، البته شفاف سازی برای دشمن و سپاه دشمن شدن و جاده‌صاف‌کن دشمن شدند. دلیلی نداشت برای انتشار آن مطالب، زیرا این مطالب همه‌اش به صورت مکتوب منتشر شده بود» نوار برای چی پخش می شه بعد از این همه سال.
ما اصلا در خصوص منافقین هیچ مشکلی پیچیدگی و هیچ ابهامی نداریم. الان وقت جنگیدنه، وقت حرف‌زدن نیست. این موضوع مهم ماست. الان وقت به‌حساب‌رسیدن است، وقت اینها رو زمین گیر کردن بحسابشون رسیدن و محاکمه‌کردن است، وقت اینکه دنیای جنایتکار طرفدار تروریستی رو که پشت سر اینهاست اونها رو زمین گیر کردن و سرجاشون نشوندنه وقت اینهاست.

سخنگوی مجاهدین در جواب دژخیم قتل عام، آخوند جلاد پورمحمدی و هیستری ضد مجاهدی او گفت: