مجلس آخوندی روز دوشنبه شاهد صحنه‌هایی همانند مجلس شاه در مرحله پایانی‌اش بود. شماری از اعضای مجلس رژیم با اشاره به وضعیت معیشتی مردم و فضای انفجاری جامعه به حرفهای خمینی ملعون استناد کردند و هشدار دادند که مردم فاتحه همه را می‌خوانند.

حضرت پور، مجلس ارتجاع ۲۶ اسفند ۹۷: «مسئولان عالیرتبه نظام مردم نان شب ندارند صحبت از فضائل و مکارم انسانی و اخلاقی می‌کنیم اما مردم از خرید قبر برای اموات‌شان درمانده‌اند آنگاه صحبت از مسکن ارزان می‌کنیم.
معلم صبح تا عصر گلویش برای تربیت فرزندانمان پاره می‌شود اما شب بغض مشکلات معیشتی گلویش را می‌فشارد.
کارگری که تا عرقش خشک نشود باید حق و حقوقش پرداخت شود ماهها بدون دستمزد کار می‌کند و سفره‌اش خالی مانده است.
بانکها که در همه جای دنیا حامی تولید و اشتغال هستند در کشور ما کارخانه‌ها را توقیف می‌کنند و به کمترین بها به فروش می‌رسانند.
صبر این مردم عزیز را لبریز نکنیم که اگر چنین شود و مردم رویگردان شوند می‌دانید چه می‌شود؟ پاسخ همانی‌ست که امام خمینی پیش‌بینی فرمودند. از اتاق فرمان خواهش می‌کنم پخش کنند».

خمینی: بترسید از ان روزی که این مردم بفهمند در باطن ذات شما چیست و یک انفجار حاصل میشه. از ان روز بترسید که ممکن است یکی از ایام الله خدای ناخواسته باز پیدا بشه و ان روز دیگه قضیه این نیست که برگردیم به ۲۲ بهمن قضیه این است که فاتحه همه ما را می خوانند.

موسوی لارگانی، مجلس ارتجاع ۲۶ اسفند ۹۷:‌«اکنون در آستانه نو روز هستیم فشار زندگی بر مردم چند برابر شده است آقایون وزرا این مردم با سیلی صورتشان را سرخ نگه داشته اند چرا تأمین کالاهای اساسی ملت این‌قدر برای دولت سخت شده؟ دهها میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰تومانی در طول سال به تاراج رفته و کسی پاسخگو نیست».
میرزایی نکو، مجلس ارتجاع ۲۶ اسفند ۹۷: «کاهش ارزش پول ملی در این یکی دو سال اتفاق نیفتاده بلکه این کاهش طی ۴۰سال گذشته متأسفانه گریبانگیر کشور است».
عضو هیأت رئیسه، مجلس ارتجاع ۲۶ اسفند ۹۷:‌«چرا وزارت کشور با اخلالگران و توهین کنندگان به تمثال شهدای مدافع حرم دزفول و مخربین تابلوی ورودی شهر اقدامی نکرده است».