Pin It

 اعتصاب بازار بزرگ آزادی در کرمانبازار بزرگ کرمان روز سه شنبه به اعتصاب بازاریان پیوست.

پیوستن بازار امین حضور به اعتصاب بازار تهران
در ادامه اعتصاب بازار تهران در اعتراص به گرانی دلار بازار امین حضور نیز بحالت نیمه تعطیل در آمد و خرید و فروش در آن متوقف شد.

کارگران شرکت تولید تجهیزات سنگین اراک-هپکو برای سومین روز پیاپی در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق عقب‌افتاده و شرایط بسیار سخت معیشتی خود و عملی نشدن وعده‌های فریبکارانه کارفرمای حکومتی به اعتراض خود ادامه دادند.کارگران معترض یکبار دیگر ریل راه آهن سراسری را مسدود کردند.
هپکو با ۴۲سال سابقه بزرگترین تولید‌کننده ماشین‌آلات راهسازی خاورمیانه است که به‌خاطر واگذاری به مقامات رژیم و بستگان آنها تحت عنوان خصوصی سازی و به‌خاطر واردات بیرویه به ورطه نابودی کشیده شده است.

اعتصاب کارگران راه آهن اصفهان
کارگران راه آهن اصفهان در اعتراض به پرداخت نشدن ۴ ماه حقوق عقب مانده و ۱۴ماه نداشتن بیمه خدمات درمانی اعتصاب کردند.

اعتصاب و تجمع کارگران راه آهن اصفهان
کارگران راه آهن اصفهان در اعتراض به پرداخت نشدن چهار ماه حقوق عقب مانده و چندین ماه هزینه بیمه تامین اجتماعی و ۱۴ ماه بیمه خدمات درمانی، اعتصاب کرده و در مقابل مدیریت شرکت تجمع کردند.

تجمع اعتراضی کارکنان قراردادی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
کارکنان قراردادی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در اعتراض به عدم پاسخگویی کارگزاران رژیم به خواسته‌های‌ آنها، در محوط دانشگاه دست به تجمع زدند.

اعتصاب کارگران شرکت روغن نباتی در شیراز
کارگران شرکت روغن نباتی در اعتراض به عدم دریافت ۴ ماه حقوق دست به اعتصاب زدند. آنها سفره خالی در کنار خیابان پهن کرده و با مسخره کردن شعار سال ولی فقیه ارتجاع که سال ۹۷ را سال حمایت از کالاهای ایرانی اعلام کرده بود، شعار می دادند: «حمایت از کالای ایرانیه، سفره ما خالیه»

بستن درب ورودی کارخانه قند نقده توسط کشاورزان
کشاورزان چغندر کار در نقده در اعتراض به نپرداختن ۸ ماه مطالبات شان، درب ورودی کارخانه قند را بستند.

تجمع غارت شدگان موسسه کاسپین رشت
جمعی از غارت شدگان موسسه حکومتی کاسپین در رشت در مقابل شعبه سرپرستی این موسسه دست به تجمع و اعتراض زدند.

تجمع غارت شدگان موسسه آرمان البرز ایرانیان در تهران
غارت شدگان موسسه آرمان البرز ایرانیان در مقابل دادسرای جرایم پولی رژیم در تهران در خیابان فاطمی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

روز سه شنبه؛ جمعی از غارت شدگان موسسه آرمان وحدت دزفول اقدام به تجمع اعتراضی در شعبه طالقانی کردند. و علیه غارتگریهای کارگزاران رژیم شعار سردادند.


آتش زدن بانک آینده شعبه نازی آباد توسط افرد ناشناس
نیمه شب یکشنبه ۲۳ اردیبهشت چند فرد ناشناس با حمله به بانک آینده شعبه نازی آباد شیشه ها آنرا شکسته و بانک را به آتش کشیدند. این محل قبلا شعبه موسسه غارتگر حکومتی افضل توس بود که از ۲ ماه پیش به بانک آینده تبدیل شد.

تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند تبریز
دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند تبریز نسبت به کاهش سنوات تحصیلی و رفاهی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه 
دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه در اعتراض به پولی شدن دانشگاه تجمع اعتراضی برگزار کردند. دانشجویان معترض شعار می دادند:
آموزش رایگان؛ خواسته ی زحمتکشان
تلاش این مسئولان، سرکوب دانشجویان