در ادامه واکنش‌های هراس آلود رژیم پس از تحویل دادن اسدالله اسدی به قضائیه بلژیک برای محاکمه به خاطر سوءقصد تروریستی علیه گردهمایی مقاومت، نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت مجلس رژیم گفت: دولت و وزارت خارجه برای آزادی اسدالله اسدی باید اقدامات قضایی را انجام دهد.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح خامنه‌ای درباره هراس رژیم از مجاهدین گفت: آمریکا امروز نه‌تنها (مجاهدین) را تروریست نمی‌داند بلکه آن‌ها را پشتیبانی می‌کند و بخش زیادی از مشکلاتی که وجود دارد توسط (مجاهدین) است.

 

 ایرانیان شریف و آزاده در لاهه و لندن روز شنبه ۲۸ مهرماه طی تظاهرات خود اعدامهای وحشیانه در ایران و قتل عام ۳۰ هزار زندانی سیاسی در سال  ۱۳۶۷ بدستور خمینی جلاد را محکوم کرده و حمایت خود را از جنبشهای اعتراضی مردم ایران ابراز کردند.  


در جنگ و جدال باندهای حکومتی بر سر تن‌دادن ر‌ژیم به کنوانسیون‌های FATF و تصویب لایحه ضد تأمین مالی تروریسم، امام‌جمعه خامنه‌ای در قزوین، ضمن حمله به کسانی که به این لایحه رأی داده اند، آنها را عوامل مجاهدین در مجلس رژیم توصیف کرده و گفته بود: این گروه از امضا‌ءکنندگان، همان (مجاهدین) هستند.

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی خود در فنیکس آریزونا درباره وضعیت حکومت آخوندی بعد از خارج‌شدن وی از توافق اتمی، گفت: «قبل از آن‌که من به قدرت برسم، (رژیم

...ایران  در خاورمیانه به‌طور فزاینده‌یی دخالت می‌کرد و (به‌نظر می‌رسید که) چیزی آنها را متوقف نمی‌کند

صفحه1 از5674